viernes, 15 de enero de 2016

Fabtravels: Berlin I


Buenos días amores! Por fin viernes y con sol! Que ganas de olvidarnos de la lluvia por un rato…

Hoy paseamos de nuevo por Berlin, una de las ciudades europeas que mas me gustan del mundo, aunque he de reconocer que soy fan de Italia.. Bueno, realmente soy fan de todas las ciudades.


Viajar es uno de lo placeres que debemos vivir, porque no hay nada mejor que aprender conociendo gente y países.

Para el dia de hoy, elegí un outfit muy cómodo pero siempre sin perder el lado mas chic. Estilo casual pero chic siempre.

Formado por leggins efecto píen y combinado con jersey rosa con encaje. No podía faltar un buen abrigo de pelo en color blanco para cubrirnos del frio que se nos presentaba por delante.

Como complementos, botas UGG y maxi bolso de Prada.

Feliz fin de semana!

Camisa/Skirt: Suiteblanco (New)
Leggins: Primark (New)
Bolso/Bag: Prada (Old)
Botines/Boots: UGG (Old)
Abrigo/Coat: Suiteblanco (Old)


Follow me on
FACEBOOK ♥ TWITTER ♥ BLOGLOVIN ♥ INSTAGRAM

17 comentarios:

 1. Que cerca estuviste de mi, vivo justo donde hiciste las últimas fotos! Look berlinés anticongelación perfecto :)

  ResponderEliminar
 2. İstanbul nakliyat hizmetlerinde güven içerisinde tercih edebileceğiniz firma olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. www.yamacnakliyat.com web sitemizi ziyaret ederek, İstanbul nakliyeci, Taşımacılık şirketleri hakkında bilgi alın.

  ResponderEliminar
 3. Karapürçek nakliyat Karapürçek evden eve nakliyat, uzman kadrosuyla hizmet verirken taşıdığı her eşyaya değer verir. Bunun için taşıma öncesinde her şeyin planlı olması çok önemlidir.

  ResponderEliminar
 4. Yenimahalle nakliyat Yenimahalle evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine hizmet verirken öncelik olarak güvenliği ön planda tutar bunun için her şeyin planlı ve programlı bir şekilde gerçekleşmesine önem verir.

  ResponderEliminar
 5. Pursaklar nakliyat Pursaklar evden eve nakliyat firmamız taşıma işlemini gerçekleştirmek için siz değerli müşterilerinden alacağı ilk iletişim sonrasında sürecin başlatılması konusunda harekete geçer.

  ResponderEliminar
 6. Etimesgut nakliyat Etimesgut evden eve nakliyat hizmetleri alanından uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

  ResponderEliminar
 7. Sincan nakliyat Sincan evden eve nakliyat firmamız taşıma işleri sırasında elinden gelenin en iyisini yaparak eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresine teslim edilmesini sağlayacaktır. Nakliyat işlerinin tamamında profesyonellik ve tecrübe önemli bir konudur.

  ResponderEliminar
 8. Çayyolu nakliyat Çayyolu Evden Eve Nakliyat Siz Değerli Müşterilerimizin Taşınacak Olan Tüm Eşyaları Mesafe Fark Etmeden Tam Korumalı Ve Sigortalı Bir Hale Getirip Darbelerden Ve Zarar Görmesinden Engellemiş Olup Nakliyatınızı Gerçekleştiriyoruz.

  ResponderEliminar
 9. Ankara şehirler arası nakliye Ankara şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyacınız halinde firmamız size uzman çalışanlarıyla hizmet sağlayarak eşyalarınızın zarar görmeden yeni yerlerine ulaştırılmasını sağlayacaktır.

  ResponderEliminar
 10. Keçiören nakliyat Keçiören Nakliyat olarak uzun süredir hizmet vermektedir. Bu süre zarfında her geçen gün edindiğimiz tecrübelerimiz ile daha başarılı işlere imza atmaktayız.

  ResponderEliminar
 11. Aydınlıkevler nakliyat Firmamız Aydınlıkevler evden eve nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen ve sizlerin memnuniyetini sağlamasıyla ön plana çıkmayı başarmış tek firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ResponderEliminar